Na skróty -> | Spis Pracowników | Plany Zajęć | Kontakt | PL EN|

Wszystkie aktualności

Rekrutacja

28 i 29 września 2015 odbędę się obowiązkowe dni adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów studiów licencjackich

Przypominamy, wszystkim nowoprzyjętym studentom (studiów licencjackich) Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych, że 28 i 29 września 2015 odbędę się obowiązkowe dni adaptacyjne.

Program dni adaptacyjnych dla kierunku geografia i gospodarka przestrzenna wyświtli się po "kliknięciu" na odpowiedni kierunek studiów.

Kontakt z Komisją rekrutacyjną: rekrutacja.wgsr@uw.edu.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Rekrutacja na stacjonarne studia I stopnia (licencjackie), na kierunkach GEOGRAFIA oraz GOSPODARKA PRZESTRZENNA została ZAKOŃCZONA, limity przyjęć są wypełnione.